Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Харківський курсант отримав високу нагороду у Великій Британії

15 травня, 2021 - 22:25
Фото: Facebook / British Embassy Kyiv

Курсант Харківського національного університету повітряних сил ім. І. Кожедуба Антон Лузгарь отримав міжнародну премію від коледжу Королівських повітряних сил «Кранвелл» (RAF College Cranwell) після закінчення 24-тижневого модульного курсу початкової підготовки офіцера.

Про це повідомляє Посольство Великої Британії в Україні на сторінці у Facebook.

У дипломатичному представництві зазначили, що українські курсанти продовжують залишатися одними з найкращих іноземних студентів у військових коледжах Великої Британії.

Так, минулого року український курсант Антон Совенко отримав відзнаку найкращого закордонного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті.

У 2019 році Артем Бараненко отримав «Шаблю найкращого закордонного випускника» Сандгерста. Він став першим українцем, якого нагородили цією високою відзнакою.

У 2015-му Михайло Лещенко отримав почесну відзнаку як найкращий випускник коледжу Королівських ВПС серед іноземців.

Як визнання його лідерських та офіцерських якостей, високих результатів навчання на курсі Антон Лузгарь отримав постійний кубок і пам’ятну картину зі зображенням коледжу.

Надалі курсант має шанс боротися за те, щоб стати найкращим із найкращих і отримати меч Королівських військово-повітряних сил.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ