Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Ліга арабських держав звинуватила Ізраїль в ескалації конфлікту в Секторі Гази

15 травня, 2021 - 22:05
Фото: Reuters

Ліга арабських держав (лад) звинуватила Ізраїль в ескалації військового конфлікту в Секторі Гази. Організація засудила дії ізраїльських військових і закликала до запуску мирного процесу на міжнародно-правовій основі.

Про це йдеться в спеціальній заяві лад, опублікованому в Facebook організації, передає РБК-Україна.

У заяві підкреслюється, що Ізраїль "несе повну відповідальність за нинішню агресивну війну, ескалацію і всі злочинні дії", пов'язані із загостренням конфлікту між Ізраїлем і палестинськими угрупованнями.

В організації засудили дії Ізраїлю в Секторі Газа, назвавши "варварськими удари" по населених пунктах анклаву, які призвели до численних жертв. У лад зажадали від міжнародного співтовариства, країн-членів Близькосхідного "квартету", регіональних і міжнародних організацій, а також від Радбезу ООН негайно втрутитися в конфлікт, щоб"покласти край трагедії, що почалася в 1948 році, і зупинити агресивну війну проти палестинців".

В організації також вказали на важливість "запуску мирного процесу на міжнародно-правовій основі для припинення окупації і зміцнення Незалежної Держави Палестина зі столицею в Східному Єрусалимі".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ