Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

У Довженко-Центрі презентують альманах кращих короткометражних фільмів 2020 року

15 травня, 2021 - 11:53

У п'ятницю, 21 травня, в Довженко-Центрі відбудеться прем’єра Української нової хвилі – альманаху кращих короткометражних фільмів 2020 року. Цьорічна Хвиля виходить із заголовком “Перезавантаження”.

Перезавантажується сам формат показу Хвилі. Попередні 7 років Довженко-Центр прокатував альманах кращих українських короткометражних фільмів у кінотеатрах в різних куточках України.

Проте цьогоріч ми вдаємося до експерименту. Покази «Хвилі» відбудуться не в стінах кінотеатрів, а у ревіталізованих, перезавантажених просторах по всій Україні.

Вихід за межі традиційного кінотеатрального простору в місця, які були переосмислені, наповнені новими сенсами, допоможе краще розкрити потенціал фільмів молодих режисерів, які ламають стереотипні уявлення про українське кіно та змінюють його сприйняття у світі.

Точка старту – Довженко-Центр, колишня Київська кінокопіювальна фабрика, ревіталізована в сучасний культурний центр. Після прем’єри, альманах можна буде переглянути в наших основних кінотеатрах-партнерах в Києві (“Жовтень”, “Кіно42” і тд.).

Програма:

«Сурогат» Станіслава Сантімова – Приз глядацьких симпатій Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (KISFF);

«Бульмастиф» Анастасії Буковської – Спеціальний диплом журі на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість»;

«Врятуй мене лікарю» Дмитра Грешка – Головний приз в національному конкурсі  на Міжнародному фестивалі короткометражних фільмів Wizart;

«Двоє» Владислава Вітріва – Нагорода за найкращу акторську роботу у Національному конкурсі на Одеському міжнародному кінофестивалі;

«Килим» Наталі Кисельової – Гран-прі Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (KISFF);

«Прощавай Головін» Мат’ю Ґрімара – Найкращий український короткометражний фільм Одеського міжнародного кінофестивалю, Спеціальна згадка журі Generation 14plus Берлінського кінофестивалю.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ