Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

У Києві відбудуться національні змагання "Ігри Воїнів"

15 травня, 2021 - 12:52
Фото facebook.com/WarriorGamesUA/photos

У Києві на центральному стадіоні Деснянського району цими вихідними пройдуть національні змагання «Ігри Воїнів» за участю військовослужбовців та ветеранів, які дістали травми, поранення та захворювання у зоні бойових дій.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів.

Як зазначається, понад 260 ветеранів та військовослужбовців зареєструвалися на змагання в 11 адаптивних видах спорту: стрільбі з лука, гольфу, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, велоспорті, плаванні, веслуванні на тренажерах, баскетболі на візках, регбі на візках, пауерліфтингу, волейболі сидячи.

За результатами змагань буде сформована національна збірна у складі 40 осіб, яка вперше представить Україну на міжнародних змаганнях Warrior Games у вересні у США.

Загалом на міжнародних змаганнях Warrior Games буде понад 500 учасників бойових дій з 8 країн: США, Великої Британії, Канади, Австралії, Нідерландів, Грузії, Данії та України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ