Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Вечір-реквієм до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу транслюватимуть наживо

15 травня, 2021 - 14:29

Вечір-реквієм "Пам'ятаємо" до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, який відбудеться сьогодні в Херсоні на площі свободи буде транслюватись в прямому ефірі..

Трансляція пройде на суспільному телебаченні UA:Херсон, а також на регіональних філіях суспільного мовника.

Трансляцію в інтернеті можна переглянути на офіційному ютуб-каналі Гогольфест.

Посилання на трансляцію: https://youtu.be/irUP_X_fI1c

Режисер події Владислав Троїцький.

Перфоманс відбудеться за участі етно гурту ДахаБраха та актора Ахтема Сеітаблаєва, Також задіяні кримськотатарські хореографічні колективи "Еміне", "Далгалар", "Лялє" та колектив барабанщиків "Атеш". Наживо на площі виступить співачка Джамала

Організатори події: Благодійна Організація «ККСЦ «Куреш» спільно Агенством США з міжнародного розвитку USAID, ГО “ГОГОЛЬFEST” та за підтримки ГО “Нова генерація”

Через мистецькі акти, образи та висловлювання подія розповість історію вигнання та геноциду кримськотатарського народу, що почалися у травні 1944 року.

Важливим є розповідь не лише про хронологію подій, а й про людські чуття та біль депортованого народу, як до своїх втрачених близьких, так і за рідною землею загалом. Передати відчуття багаторічного бажання повернення додому та, як результат, побудови його у сучасній мирний Україні.

Подію буде проведено згідно з вимогами МОЗ у зв’язку з запровадженням карантинних обмежень.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ