Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

ЦВК зареєструвала 362 кандидатів у народні депутати України

15 червня, 2019 - 17:23
Фото: УНІАН

Центральна виборча комісія станом на 15 червня в одномандатних виборчих округах зареєструвала 362 кандидатів у народні депутати України.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК на офіційному сайті.

"Всього станом на 15 червня в одномандатних виборчих округах зареєстровано 362 кандидатів у народні депутати України, в тому числі: які балотуються у порядку самовисування – 318, висунутих політичними партіями – 44", - повідомили у ЦВК.

Так, 15 червня на черговому засіданні Комісія зареєструвала 76 кандидатів у народні депутати, які балотуються в ОВО у порядку самовисування.

Окрім того, сьогодні Комісія зареєструвала 22 кандидатів у народні депутати, висунутих політичними партіями, в ОВО на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Також відмовлено в реєстрації чотирьох кандидатів у народні депутати України: Овчаренко М.Ю. – в ОВО № 95, Ютіна С.В. – в ОВО № 184, Шоломитського В.В. – в ОВО № 222, а також Поровського М.І., висунутого Республіканською Християнською партією в ОВО № 154, у зв’язку з відсутністю документів, зазначених відповідно у частинах другій та першій статті 55 виборчого закону.

Зареєстровано і довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ