Вся історія людства — це боротьба держав віри з державами сумніву — в ім'я перемоги віри.
Юрій Липа, громадський діяч, письменник, поет, публіцист, автор української геополітичної концепції, ідеолог українського націоналізму

Справа про хабар в $6 млн: За Кічу внесли понад 40 млн грн застави

15 червня, 2020 - 15:35
Фото з відкритих джерел

За ексдиректора з правових питань компанії Burisma Group Андрія Кічу, якого підозрюють у наданні неправомірної вигоди керівникам НАБУ та САП, внесли заставу у понад 40 млн грн.

Про це повідомила керівник відділу комунікацій у Вищому антикорупційному суді Олеся Чемерис, передає УНН.

"Так, за підозрюваного, затриманого у нібито спробі надання неправомірної вигоди керівництву антикорупційних органів, якому ВАКС першому обрав запобіжний захід, застава уже внесена“, - сказала Чемерис.

Як повідомлялося, Вищий антикорупційний суд визначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у понад 40,3 млн грн Андрію Кічі, затриманому за підозрою у наданні неправомірної вигоди керівникам НАБУ та САП.

У справі як про підозрюваних йдеться про першого заступника начальника ГУ ДПС у Києві, одного із керівників групи компаній, афільованої з колишнім міністром екології та природних ресурсів часів президента Віктора Януковича, а також колишнього керівника одного з департаментів ДФС України, довіреної особи ексміністра екології.

Нагадаємо, що НАБУ оприлюднило фото 6 млн доларів, які призначалися співробітникам НАБУ та САП як хабар. Пізніше було повідомленно, що в межах цієї справи було затримано трьох осіб. Для затриманих проситимуть запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ