Оскільки українська нація кілька століть шукала свого визволення, остільки ми розцінюємо це як непереможне її бажання виявити й вичерпати своє національне офарблення.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

У Маріуполі вчителі не хочуть купувати для шкіл портрети Януковича

15 серпня, 2013 - 13:27
Фото з сайту 0629.com.ua

У торгових мережах зростає попит на державну символіку перед новим навчальним роком. Як правило, купують герби, гімни і портрети Януковича вчителі та викладачі, які отримали вказівку розмістити державну символіку в навчальних кабінетах, пише 0629.com.ua.

"Нам керівництво сказало повісити символіку в кожному класі. А купувати її за чий рахунок? Ми самі свої гроші витрачати не будемо", - каже викладач одного з маріупольських професійних ліцеїв Світлана.

За її словами, після відмови працівників купити портрети Януковича за свій рахунок директор дав вказівку купити символіку за рахунок навчального закладу.

Водночас в управлінні освіти маріупольської міськради уточнили, що рішення про розміщення в загальноосвітніх навчальних установах портретів Президента України приймають адміністрації навчальних закладів та педагогічні колективи даних установ. Обов'язкові нормативи на конкретну кількість портретів Президента України не встановлено.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ