Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

МЗС України знову закликає Москву звільнити українських політв'язнів Кольченка та Бекірова

15 серпня, 2019 - 13:11
Фото з архіву "Дня"

У Міністерстві закордонних справ України знову закликають російську владу звільнити українських політв'язнів Олександра Кольченка й Едема Бекірова.

"Російський суд відхилив клопотання українського політв'язня Олександра Кольченка про переведення на виправні роботи замість ув'язнення в колонії. Росія посилює свої репресивні заходи проти тих, хто виступає за свободу і справедливість. Свободу Кольченку". Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на сторінку в мікроблозі Twitter речниці МЗС Катерини Зеленко.

При цьому Зеленко також закликала звільнити ще одного політв'язня - кримськотатарського активіста Едема Бекірова.

"Наразі важливо розповісти про погіршення стану здоров'я Едема Бекірова, кримського татарина з інвалідністю (I група - ІФ), затриманого російською окупаційною владою за абсолютно сфабрикованими обвинуваченнями. Ми вимагаємо від Росії звільнити Едема Бекірова, який потребує термінової медичної допомоги", - зазначила речник МЗС .

Нещодавно стало відомо, що суд Копейська (Челябінська обл., РФ) відмовив політв'язню Олександру Кольченку в переведенні українця на виправні роботи замість ув'язнення в колонії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ