Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Українські юристи підтримали адвокатів та правозахисників Білорусі

15 серпня, 2020 - 22:40
Фото: Reuters

У відкритій заяві українські юристи підтримали адвокатів та правозахисників Білорусі.

Про це повідомляється на офіційному сайті Української Гельсінської спілки з прав людини.

“Ми, українські адвокати, судді, юристи, правозахисники, висловлюємо солідарність і підтримку адвокатам і правозахисникам Республіки Білорусь, в тому числі тим, з якими спільно проходили навчання в рамках міжнародної програми, — йдеться у заяві українських випускників міжнародної програми УГСПЛ.

Підписанти підкреслили, що цінності прав людини, свободи, рівності і недискримінації, верховенства права є основою їх професії, та об’єднують правозахисників, незалежно від кордонів держав.

“Ми розуміємо всю відповідальність і особливу роль адвокатів і правозахисників щодо захисту цих цінностей і недопущення порушень прав людини під час подій, які відбуваються в Республіці Білорусь. Хочемо висловити вам вдячність за вашу силу і професіоналізм, а також підкреслюємо позицію про неприпустимість порушень прав людини, насильства і політично мотивованих переслідувань громадян, які вільно і мирно виражають свою громадянську позицію”, — заявили підписанти.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ