Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Гройсман назвав підвищення ціни на газ вимушеним кроком

15 вересня, 2018 - 21:25
Фото з відкритих джерел

Підвищення ціни на газ є вимушеним кроком, оскільки свого часу Україна, запозичуючи кошти у міжнародних партнерів, брала на себе таке зобов'язання. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на 15-й Щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) "Майбутнє покоління всього", повідомляє "Укрінформ".

"Це зобов'язання, яке ми маємо виконувати сьогодні, взяте не зараз, не сьогодні, не вчора, і не позавчора, а як мінімум 10 років тому. Але тоді воно бралося, під нього бралися кошти і зобов'язання не виконувалося, таким чином підриваючи довіру до України. Час визначає, коли ми маємо приймати відповідні рішення, але у кожного рішення є своя причина", - сказав Гройсман.

Він нагадав, що у 2005 році президент Леонід Кучма передав країну з боргом у 12,5 млрд доларів, а до 2014 року зовнішній та внутрішній борг держави сягнув ще плюс 50 млрд доларів, які все одно треба обслуговувати та повертати.

Як повідомлялося, днями прем’єр-міністр Володимир Гройсман підтвердив, що Україна зобов’язана підвищити ціну на газ для населення і ТКЕ.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...