Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Гончарук: Найкраща відповідь на агресію РФ - побудова успішної України

15 вересня, 2019 - 12:17
Фото Миколи Тимченка, "День"

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук вважає найкращою відповіддю на агресію Російської Федерації побудову успішної України.

"Для мене особисто Росія як держава - це агресор. Тобто тут немає жодних питань. Наші погляди з часів Майдану, насправді, ніяк не змінилися", - сказав він, виступаючи на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) в суботу в Києві.

При цьому Гончарук зазначив, що Росія - найбільший сусід України, і Україні просто потрібно усвідомити, як співіснувати з цією великою країною в подальшому.

"Ми збираємося бути дуже прагматичними. Ми думаємо, що найкраща відповідь будь-якому агресорові - це наш власний успіх. І нам потрібно продемонструвати, що ми успішні", - підкреслив він.

Прем'єр зазначив, що Кабінет міністрів України буде концентруватися на тому, щоб максимально швидко зробити Україну успішною країною. "І це наша асиметрична відповідь будь-якій агресії зараз", - переконаний він.

Гончарук також зазначив, що йому імпонує прагматичний підхід, який демонструє в своїй політиці президент США Дональд Трамп і його адміністрація.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ