Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Україна знайшла себе як європейська демократія, - Волкер

15 вересня, 2019 - 21:28
Фото: Facebook / U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Україна - сучасна, європейська, демократична, прозахідна частина Європи. Україна знайшла себе як європейська демократія, заявив спец-представник США в Україні Курт Волкер.

"Якщо подивитися на політику, на результати виборів політичних партій в парламент, понад 75%, десь 85% крісел в парламенті належать тим, хто схильний до західної орієнтації. Відсоток тих, хто проти, зменшився. Якщо подивитися на молодше покоління, то його прозахідний вибір поза сумнівом", - сказав він в інтерв'ю ТСН.

Він також повідомив, що наразі ключовою темою діалогу між Україною та США є допомога Україні зробити свою оборону найефективнішою.

"Що ми намагаємося робити, то це працювати з Україною разом. Допомагаємо реформувати, модернізувати армію, зробити її професійною. Робимо це на всі 360 градусів. Ідентифікуємо провали, що Україна може зробити сама, де американська підтримка буде найефективнішою. Це й повітряна оборона, і берегова оборона, і надання зброї, яке ми розглядаємо у майбутньому. Я не маю повноважень зараз ділитися цим з вами тут. Але це зараз ключова тема діалогу між Україною та США - як ми можемо найкращим чином допомогти Україні зробити свою оборону найефективнішою", - сказав Волкер.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ