Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Всеукраїнський марш за тварин одночасно розпочався у 24 містах України.

15 вересня, 2019 - 13:56
Фото: Hromadske

У парку Шевченка в Києві розпочався Всеукраїнський марш за тварин. Одночасно марш має проходити у 24 містах України.

Про це передає видання Hromadske.

Гуманістичний рух UAnimals проводить таку акцію вже втретє. Учасники маршу вимагають заборонити використання тварин у цирках, дельфінаріях та для фотопослуг, відмовитися від створення і функціонування притравочних станцій, хутрових ферм і використання живих тварин для тестування косметики, парфумерії.

Також вони вимагають розвивати центри реабілітації для утримання тварин, що постраждали від людей, створити зоополіцію та запровадити покарання за жорстоке поводження з тваринами.

Одна з вимог — внести диких тварин природного ареалу України, що перебувають на межі зникнення, до Червоної книги України.

На марш люди прийшли зі своїми домашніми улюбленцями. Утім організатори наголошують, що проблема гуманного ставлення до тварин стосується всіх.

Після збору підписів під вимогами, учасники мають відправитися до Верховної ради.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ