При майстрах якось легше. Вони — як Атланти, держать небо на плечах. Тому і є висота.
Ліна Костенко, українська письменниця-«шістдесятниця», поетеса

Музей історії мистецтв у Відні впровадить україномовний аудіогід

15 вересня, 2020 - 21:14
Фото: president.gov.ua

Під час візиту до Альбертіни дружина Президента зустрілася з керівництвом галереї та особисто подякувала за допомогу у втіленні проекту.

«Я дуже рада нарешті відвідати галерею Альбертіна й особисто подякувати її керівництву, а також усім, хто брав участь у створенні україномовного аудіогіда. Альбертіна назавжди залишиться для мене особливою: саме вона першою відгукнулася на мою пропозицію щодо створення аудіогіда українською та впровадила його», – сказала Олена Зеленська, передає пресслужба Офісу Президента. 

Керівництво музею провело першу леді залами галереї. Під час екскурсії Олена Зеленська мала змогу протестувати аудіогід та почути розповідь про шедеври світового класичного модерну з музейних експозицій Альбертіни українською мовою.

Проект першої леді зі створення україномовних аудіогідів у світових музеях триває. Окрім віденської Альбертіни, аудіогіди українською вже з’явилися в Національному музеї килима (м. Баку, Азербайджанська Республіка) та в Латвійському національному художньому музеї (м. Рига, Латвія). У найближчих планах – впровадження україномовних аудіогідів у Музеї історії мистецтв (м. Відень, Австрія) та Морському музеї Чорногорії (м. Котор, Чорногорія).

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ