При майстрах якось легше. Вони — як Атланти, держать небо на плечах. Тому і є висота.
Ліна Костенко, українська письменниця-«шістдесятниця», поетеса

Підрахунок голосів на місцевих виборах буде вкрай складним та важливим, - Данілов

15 вересня, 2020 - 21:58
Фото: mvs.gov.ua

Підрахунок голосів на місцевих виборах у жовтні буде вкрай складним та важливим, вважає секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов. 

Про це він заявив під час координаційної наради штабу по забезпеченню прозорості та правомірності виборчого процесу, повідомили у МВС.

«Перш за все, я хотів звернути увагу, що членство в ЄС та НАТО визначено нормами Конституції України, але щоб ми змогли отримати членство в цих евроатлантичних структурах, ми маємо відповідати певним критеріям, одним із яких є демократичні, вільні вибори, які визнаються всіма. Звертаю увагу на новий адмінустрій і питання виборів в ОТГ, що відкриває доступ до розпорядження землею. І дуже багато кандидатів і політичних сил йтимуть на вибори з цих міркувань. До прикладу, вже сьогодні у селищі Кароліно-Бугаз, Одеської області понад 19% виборців виявили бажання змінити місце голосування. Ми спостерігаємо подібні аномальні процеси в окремих регіонах. Що стосується підрахунку голосів то він буде вкрай складним та важливим», – зазначив Данілов.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ