Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Зеленський закликав Австрію врахувати українську позицію щодо "Північного потоку-2"

15 вересня, 2020 - 22:19
Фото: Reuters

Президент України Володимир Зеленський закликав владу Австрії розглянути питання будівництва газопроводу «Північний потік – 2» з точки зору енергетичної безпеки, зокрема всієї Європи.

Відповідаючи на запитання представників ЗМІ за підсумками переговорів з Федеральним канцлером Республіки Австрія Себастіаном Курцом у Відні, Володимир Зеленський зазначив, що це не тільки енергетична безпека України, повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«При цьому всьому розумію, що є серйозні виклики через «Північний потік – 2». Я вважаю, що це в майбутньому буде питання енергетичної безпеки всієї Європи», – зазначив Президент України.

Він закликав Австрію врахувати українську позицію під час розгляду проекту «Північного потоку – 2».

«Як ще може допомогти Австрія Україні? Хоча б приділити зараз питанню «Північного потоку – 2» трішки більше уваги. Розумію, що це складно, але подивитись на це питання під нашим кутом», – наголосив Глава Української держави.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ