Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Командування ОС ЗСУ проводить навчаннях щодо знищення диверсійних груп противника поблизу кордону окупованого Криму

15 вересня, 2021 - 10:47
Кадр з відео Командування об'єднаних сил ЗС України

У підрозділах, які підпорядковані Командуванню тривають заходи з бойового вишколу. Зокрема, “крилаті піхотинці” відпрацьовують питання знешкодження диверсійно-розвідувальних груп умовного противника в урбанізованій місцевості.

- За задумом навчань неподалік з адміністративним кордоном з тимчасово окупованою територією АР Крим, місцевими населення виявлені пересування декількох озброєних груп чоловіків. До місця події негайно вирушив підрозділ зі складу резерву нашого угрупування військ, - повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, під час навчань велика увага командування приділялася як етапу планування, так і організації взаємодії не лише між підпорядкованими підрозділами угрупування військ, а й іншими складовими безпеки та оборони, що в ході проведення пошукових дій діяли в його інтересах.

- Набутий в ході проведення операції Об’єднаних сил бойовий досвід, допоміг військовослужбовцям швидко включитися в роботу. Командир визначив кожному командиру підрозділу його маневр та, переконавшись, що всі усвідомили своє бойове завдання, завдання своїх підлеглих, а також місце в бойовому порядку, дав команду на початок операції, - зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як підкреслив командувач, подібні навчання на сьогодні є вкрай актуальними та важливими, адже здебільшого виконання завдань відбувається саме в урбанізованій місцевості.

- Саме виходячи з цих умов та ефективно використовуючи наявне озброєння, під час планування та проведення операції, насамперед були враховані питання збереження життя цивільного населення та важливих об’єктів інфраструктури, - наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Відділ зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ