Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Музей історичних коштовностей України реорганізовано у Скарбницю Національного музею історії України

15 вересня, 2021 - 12:17
Фото: відділ реклами та видавничої діяльності Національного музею історії України

Відповідно до наказу Міністерства культури та інформаційної політики України Музей історичних коштовностей Українии (МІКУ) реорганізовано у Скарбницю Національного музею історії України.

Перейменування не призводить до зміни статусу підрозділу. Нова назва зокрема має підкреслити зв’язок із Національним музеєм історії України, адже це — єдина структура. І колекція пам’яток ювелірного мистецтва від доби бронзи до 20 століття є окрасою зібрання.

Нововведення не змінює графік роботи філії. Скарбниця працює щодня (крім понеділка) з 10.00 до 17.45 за тією ж адресою: вул. Лаврська, 9, корпус 12. Каса працює до 16.45.

Організатори запрошують до Скарбниці Національного музею історії України на виставку «Пектораль. Знахідка століття». Найвідомішу пам’ятку та інші унікальні знахідки з кургану Товста Могила ви можете оглянути до 30 жовтня.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ