З метою жить не те, що без мети. Мета знімає з плеч вагу велику і крила нам легкі дає. Сліпі з метою йдуть, як зрячі
Олександр Олесь, український прозаїк, драматург, поет.

У Чернігові понад 50 письменників і поетів взяли участь у "книжковій толоці"

15 жовтня, 2019 - 18:53
Фото: Укрінформ
Понад 50 письменників і поетів із Волині, Києва, Львова, Івано-Франківська та Чернігівщини взяли участь у Другому літературному фестивалі "Покровська книжкова толока", який пройшов напередодні у Чернігові.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Представлені Івано-Франківськ і Волинь, Львів і Київ, багато літераторів приїхало з нашої області, маємо понад 50 письменників і поетів, об’єднаних українським словом і українською книжкою", - сказала на відкритті свята одна з його організаторів, директор Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи Людмила Зіневич.

Головною локацією фестивалю стала центральна Алея Героїв в Чернігові. Там були розгорнуті виставка-продаж книг українських видавництв та Алея майстрів, працювали "Книгарня на колесах", "Безпрограшна книжкова лотерея", книжкова фотозона, дитяча локація, проходили автограф-сесії та майстер класи з народних ремесел, зі сцени звучав "Поетичний калейдоскоп" поетів та бардів.

Одночасно заходи проходили ще на трьох локаціях - у дорослій та дитячій міських бібліотеках і книгарні "Інтермеццо". У Центральній бібліотеці ім. М. М. Коцюбинського, зокрема, презентувалася книга "Чорнобиль" Володимира Шовкошитного. Шанувальники друкованого слова мали нагоду поспілкуватися з письменником і драматургом Володимиром Лисом та його дружиною, теж талановитою письменницею Надією Гуменюк.

Заходи в бібліотеках тривали до вечора.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ