Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

У Білорусі визнали екстремістським Telegram-канал Тихановської

15 жовтня, 2021 - 21:48
Фото: Reuters

Суд у Мінську визнав екстремістським Телеграм-канал колишнього кандидата в президенти Білорусі і лідера опозиції Світлани Тихановської.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Головне управління боротьби з організованою злочинністю і корупцією Білорусі у своєму Телеграм-каналі.

«Судом Центрального району Мінська за матеріалами ГУБОЗіК МВС telegram-канал Світлани Тихановської визнаний екстремістськими матеріалами», - йдеться у повідомленні.

У відомстві також додали, що зберігання екстремістських матеріалів і підписка на канали і чати, визнані екстремістськими, тягне за собою відповідальність.

Раніше суд Центрального району Мінська визнав екстремістським Телеграм-канал «Країна для життя» Сергія Тихановського, чоловіка лідера опозиції Світлани Тихановської.

Як повідомлялось, у Білорусі з серпня 2020 року тривають масові протести проти фальсифікації результатів президентських виборів, на яких переможцем був оголошений Олександр Лукашенко. Влада жорстоко придушує виступи, проти опозиції застосовуються репресії.

Більшість демократичних країн світу, в тому числі Україна, не визнають легітимність режиму Лукашенка.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ