Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Близько 4 тисяч правоохоронців забезпечують правопорядок на Софійській площі

15 грудня, 2018 - 11:43
Фото: npu.gov.ua

Для забезпечення правопорядку на Софійській площі у Києві залучено близько 4 тисяч правоохоронців.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції на офіційному сайті.

“На площі обстановка спокійна та перебуває під повним контролем правоохоронних органів. До охорони громадської безпеки залучено близько 4 тисяч співробітників Національної поліції та військовослужбовців Національної гвардії і, безумовно, вживаються всі необхідні заходи задля захисту прав і свобод мирних громадян. Це та необхідність, яка викликана часом і суворим тривожним сьогоденням. Тому ми мусимо зробити все для того, щоб уникнути будь-яких провокацій та позаштатних ситуацій, бо, на жаль, ми живемо у час постійної терористичної загрози “, - сказав Шкіряк.

Він додав, що правоохоронці діятимуть "відповідно до тих обставин, які є чи можуть бути".

Координацію їхніх дій на місці здійснює перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та начальник Головного управління Нацполіції в Києві Андрій Крищенко, а також керівництво підрозділів, зауважив Шкіряк.

Посилені заходи безпеки запроваджені у центральній частині міста та поблизу основних храмів Києва.

«До несення служби задіяні співробітники Національної поліції,  військовослужбовці Національної гвардії України та працівники ДСНС. Завдання кожного з них – безпека людей, які беруть участь у заходах», - зазначив Сергій Яровий.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ України, усі підрозділи відомства націлені на злагоджену та скоординовану роботу.

«Відучора розгорнуто роботу ситуаційного центру поліції Києва, тож є повна комунікація між службами для  того, аби максимально оперативно реагувати на будь-які порушення публічного порядку», - зазначив Сергій Яровий.

Крім чергування посилених слідчо-оперативних груп, у місцях масового перебування громадян встановлені фільтраційні рамки, чергують спеціалісти вибухотехнічної служби, кінологи зі службовими собаками та групи швидкого реагування.

"Враховуючи  важливість та історичну значущість сьогоднішньої події, велику кількість громадян та ту істерію, яку нагнітає держава-агресор і деякі сили в нашій державі, ми вжили всіх заходів, аби захистити людей. Сьогодні на охорону правопорядку залучено близько 4 тисяч правоохоронців», - повідомив Андрій Крищенко.

Начальник поліції Києва відзначив, що ситуація в столиці спокійна, люди з порозумінням ставляться до всіх заходів безпеки. Він також закликав громадян і надалі сприяти правоохоронцям у забезпеченні порядку.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ