Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Стало відомо ім'я пілота, який загинув під час катастрофи Су-27 на Житомирщині

15 грудня, 2018 - 21:02
Фото: AFP

Під час катастрофи винищувача Су-27 у Житомирській області загинув військовий льотчик першого класу, майор Олександр Фоменко.

Про це повідомили у прес-службі Командування повітряних сил ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.

"Дані пілота: майор Фоменко Олександр Васильович, начальник повітряно-вогневої і тактичної підготовки бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр" Повітряних Сил Збройних Сил України. 1975 р. н, українець, народився в м. Шостка Сумської обл. В Збройних Силах з 1992 р. Військовий льотчик 1-го класу. Освоїв такі типи літаків Л-39, Міг-29, Су-27. Підготовлений до ведення бойових дій в повному обсязі Курсу бойової підготовки, в якості інструктора в простих і складних метеорологічних умовах вдень. Брав участь в АТО в 2014 році", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що у загиблого залишилися дружина і дочка.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ