Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Зеленський розглядає "Північний потік-2" найбільш серйозним інструментом для зустрічі з Путіним

15 грудня, 2021 - 22:48
Reuters

Президент України Володимир Зеленський заявив, що розглядає "Північний потік" найбільш серйозним інструментом для зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, і це питання він обговорив із канцлером Німеччини.

Про це сказав Зеленський відповідаючи на запитання журналістів на саміті Східного партнерства, передає Інтерфакс-України.

"Ми сьогодні говорили з канцлером Німеччини Шольцем з приводу "Північного потоку-2". І я вважаю, що це не санкції, а сильний крок, щоб це питання, а це безпекове питання в нашому випадку. Я навіть не кажу про енергетичну безпеку Європи тощо. Це, зокрема, найсерйозніший інструмент для розмови з Російською Федерацією. І я вважаю дуже справедливий інструмент, який сьогодні, в принципі, знаходиться в руках деяких політиків Європи, де канцлер Шольц грає активну, одну з важливих ролей. І я б завдяки такому інструменту, ми з ним говорили, міг би організувати зустріч з президентом Росії, де якісь зрушення у виконанні того самого "Мінська" або інші кроки після закінчення військового конфлікту на сході нашої країни могли б бути вирішені", - заявив Зеленський.

Він також додав, що німецький канцлер вислухав пропозицію Зеленського.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ