Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

Хорватія підтримує євроатлантичний шлях України

16 січня, 2018 - 20:28
Фото: tportal.hr / Autor: Borna Filic/PIXSELL

Хорватія підтримує Україну на шляху євроатлантичної інтеграції і готова допомогти у реформування українських Збройних сил, передає ЄП.

Про це заявив міністр оборони Хорватії Дамір Крстичевич під час зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком у Загребі, повідомляє Tportal.hr.

"Республіка Хорватія підтримує євроатлантичний шлях України та територіальну цілісність України і готова продовжувати підтримувати Україну у зміцненні та реформуванні оборонної та безпекової сфери, передаючи власний досвід", - заявив Крстичевич.

У свою чергу Полторак зазначив, що Хорватія в минулому мала багато схожих проблем, з якими стикається Україна з 2014 року.

"Хорватський досвід у відновленні своєї територіальної цілісності, а також модернізація Збройних сил має велике значення для України", - сказав він.

Міністри обговорили розширення двостороннього співробітництва у сфері оборони, зокрема в галузі військово-технічного співробітництва, оборонної промисловості та підготовки і навчання.

Крім того, Крстичевич та Полторак обговорили стан глобальної та регіональної безпеки та відносини між Україною та НАТО.

"У сучасних безпекових умовах співпраця з Хорватією, як державою-членом Альянсу, країною, що подолала зовнішню агресію та відновила територіальну цілісність, є вкрай важливою для нашої країни", - зазначив Полторак після зустрічі.

Нагадаємо, що Чехія беззастережно підтримує територіальну цілісність України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...