Хто пожертвував свободою заради безпеки, не заслуговує ні на свободу, ні на безпеку.
Бенджамін Франклін, американський учений-фізик, державний діяч, дипломат і публіцист.

Гончарук: Проти команди президента та уряду працює багато людей

16 січня, 2020 - 10:38
Фото: РБК-Україна

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявляє, що проти команди президента та уряду працює багато людей.

"Із самого початку проти команди президента та уряду працює багато людей, яким хотілося, щоб нам нічого не вдалося. Щоб Україні не вдалося. Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію та перекривати потоки", - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, головна ціль роботи урядової команди - "перезавантажити країну, зламати стару систему та побудувати нову, без "схематозів і договірняків".

Гончарук зазначив, що його команда працює над тим, щоб кожен українець відчув реальні зміни.

"Боротьба триває, і я впевнений у нашій перемозі!" - наголосив прем'єр.

Крім того, Гончарук звернув увагу на низку позитивних змін в економіці.

"Зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять $25 млрд. Приплив прямих іноземних інвестицій у країну зріс до $2,5 мільярдів. Різко знизилась інфляція до 4,1%", - написав він.

Зокрема, він з іронією відреагував на оприлюднені напередодні записи: "Якщо це не гарні новини для країни, то я повний "профан" в економіці!".

Як повідомлялося, низка Telegram-каналів поширили аудіозапис, на якому декілька людей обговорюють підготовку доповіді з економічної політики президента, а також причини та наслідки підвищення курсу гривні. Людина з голосом, схожим на голос прем'єр-міністра Олексія Гончарука, говорить про "примітивні" уявлення президента в економіці, а себе називає "профаном в економіці". Як стверджується, запис було зроблено 16 грудня, і в нараді брали участь, крім Гончарука, заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова, міністр фінансів Оксана Маркарова, заступник керівника Офісу президента Юлія Ковалів та інші.

Як повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна", оприлюднений звукозапис скомпоновано з "нарізок" із двох зустрічей, які відбувалися в будівлі Кабінету Міністрів у середині грудня та присвячувалися темі координації роботи уряду та Нацбанку.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ