Задумавши суперечку теперішнього з минулим, ми виявимо, що втратили майбутнє
Уінстон Черчилль, британський політик, прем'єр-міністр Великобританії

Новим прем'єр-міністром РФ обрали Михайла Мішустіна

16 січня, 2020 - 15:22
Фото: ФПС Росії

Депутати Держдуми на пленарному засіданні ухвалили кандидатуру глави Федеральної податкової служби Михайла Мішустіна на посаду прем'єр-міністра Російської Федерації.
За нього проголосували 383 людини, 41 — утрималася, жоден не виступив проти.

Про це повідомляє hromadske.

На засіданні Держдуми Мішустін заявив, що він «проти списання кредитних боргів росіян». На його думку, це призведе до банкрутства банків.

Він також пообіцяв, що уряд займеться виконанням травневих указів Путіна, зокрема, підвищенням зарплати бюджетників. Він також вважає, що «треба повернути втрачену довіру між владою і бізнесом».

Михайло Мішустін народився у 1966 році, закінчив Московський верстатоінструментальний інститут, має вчений ступінь доктора економічних наук.

З 2010 року він обіймав посаду глави Федеральної податкової служби РФ. Раніше займався бізнесом, був головою правління некомерційної організації «Міжнародний комп'ютерний клуб».

Напередодні уряд Росії на чолі з Дмитром Медведєвим у повному складі пішов у відставку. Це сталося після того, як Путін запропонував внести зміни до Конституції РФ, що перерозподіляють повноваження між президентом, урядом і парламентом.

У той же день, 15 січня, Путін вніс до Державної думи РФ кандидатуру глави податкової служби Михайла Мішустіна на посаду прем'єр-міністра.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ