Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

Порядок перетину адмінмежі з Кримом зміниться з 9 лютого

16 січня, 2020 - 11:56
Фото: Іван АНТИПЕНКО, «День»

З 9 лютого 2020 року набувають чинності зміни до затвердженого урядовою постановою порядку, що стосується в'їзду на тимчасово окуповану територію України (ТОТУ) та виїзду з неї громадян України віком до 16 років (дітей), повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Згідно зі змінами, внесеними постановою Кабміну України №1157 від 24 грудня 2019 року, з 9 лютого цього року виїзд на ТОТУ дітей віком до 16 років можливий у супроводі когось із батьків або уповноважених ними осіб.

"Така можливість виникає, якщо ці діти в'їхали на підконтрольну українській владі територію в супроводі цих дорослих (одного з батьків або уповноважених ними осіб). У таких випадках наявність другого батька або доручень від нього не обов'язково", - йдеться в повідомленні.

Виїзд дітей віком від 14 до 16 років на тимчасово окуповану територію України, батьки яких проживають на цій території, можливий без стороннього супроводу за наявності інформації про навчання цих дітей у Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

В'їзд на ТОТУ громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, що засвідчують особу та підтверджують громадянство України, і виїзд із ТОТУ осіб, які виїжджали з цієї території для оформлення документів, що засвідчують особу та підтверджують українське громадянство, здійснюється за пред'явленням довідки, виданої територіальним органом (підрозділом) Держміграційної служби.

"Крім того, зазначимо, зміни передбачають, що в'їзд на ТОТУ та виїзд із неї громадян України, які не досягли16-річного віку, здійснюється за умови пред'явлення паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон", - додали в Держприкордонслужбі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ