Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

В Амстердамі пройшов багатотисячний протест проти COVID-обмежень

16 січня, 2022 - 22:47
Фото Reuters

В Амстердамі тисячі людей взяли участь в акції протесту проти обмежень, запроваджених урядом Нідерландів для стримування епідемії коронавірусу.

Про це повідомляє видання NOS, пише Суспільне.

Зазначається, що люди зібралися біля олімпійського стадіону та в парках Westerpark та Oosterpark, звідки рушили до Музейної площі (Museumplein). Вони тримали жовті парасольки, прапори та плакати.

Після спільної ходи частина протестувальників повернулася на Музейну площу. Туди прибули й трактори, які пригнали фермери на знак протесту проти політики уряду.

Місцева влада закликала мітингувальників не порушувати громадський правопорядок і дотримуватися соціальної дистанції у 1,5 метра. За її даними, протестна акція пройшла мирно. За підрахунками поліції, у піковий час на Музейній площі зібралося близько 15 тисяч демонстрантів. Водночас організатори заявляють про щонайменше 25 тисяч учасників. За дрібні правопорушення поліція затримала дев’ятьох осіб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ