Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Пенс закликає країни НАТО більше вкладати в оборону

16 лютого, 2019 - 16:25
Фото Reuters

США очікують, що до 2024 року оборонний бюджет всіх союзників по НАТО буде не менше 2 відсотків від ВНП, що дозволить зміцнити оборонні спроможності США та їхніх європейських партнерів.

Про це у суботу під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки заявив віце-президент США Майкл Пенс, передає Укрінформ.

"З урахуванням оновленої економічної та військової потужності Америки Президент Трамп запросив союзників по НАТО переглянути їхні зобов’язання щодо нашої спільної оборони. І ми бачимо надзвичайний прогрес. За минулі два роки кількість країн-членів НАТО, які витрачають на оборону, принаймні, 2 відсотки від ВНП, подвоїлася, і більшість країн НАТО мають план виконати такі власні фінансові зобов’язання до 2024 року", - наголосив американський урядовець.

"США очікують, що кожна з країн НАТО розробить надійний план, щоб виконати фінансові зобов’язання, і до 2024 року наші союзники витрачатимуть 20 відсотків оборонних витрат на закупівлі. З цією оновленою потужністю Америка та її союзники залишатимуться сильними", - додав Пенс.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ