Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Епідемія коронавірусу: кількість випадків зараження та смертей у світі починає зменшуватись

16 лютого, 2020 - 17:24
Фото Reuters

За останні 24 години у Китаї від наслідків зараження коронавірусом COVID-19 загинула 141 людина.

Про це в ніч на неділю повідомив Держкомітет охорони здоров’я КНР та це ж випливає з даних Центр системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США), передає УНН.

Таким чином кількість загиблих вже третій день поспіль знижується. Крім загиблих вбачається й зниження випадків зараження. Станом на 5:50 неділі загальна кількість померлих від пневмонії, викликаної новим коронавірусом COVID-19, в Китаї становить 1669 осіб. Кількість заражених в Китаї досягла 68,500 людей. Всього у світі — 69,256. Таким чином за добу на новий коронавірус захворіли трохи більше 2 тисяч осіб у порівнянні з даними за той самий час 15 лютого.

Зокрема, тими, хто одужав у Китаї вважають 9,624 людей.

Слід зазначити, що приблизно 80% усіх випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом зафіксовано в провінції Хубей, де знаходиться місто Ухань — центр поширення коронавіруса. Так, за цю добу на цей регіон припало 139 летальних випадків від пневмонії викликаної вірусом. Проте, кількість заражень за межами цієї провінції помітно знижується протягом останніх 12 діб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ