Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

У Львові вимагали в депутатів розпочати боротьбу проти колаборантів

16 березня, 2021 - 18:15
Фото: Павло Паламарчук, "День"

Під час сьогоднішньої сесії Львівської облради відбулася акція Національного корпусу «Ні колаборантам на Львівщині!». Вона відбулася в межах кампанії активістів проти бізнесу колаборантів на Галичині.

Люди розгорнули перед входом в ЛОР великий банер із закликом блокувати бізнеси Віктора Медведчука і Тараса Козака. Також на імпровізованій шибениці вони повісили манекена із обличчям Тараса Козака до якого прикріпили напис «Спонсор російських терористів».

«Необхідно припинити кривавий гешефт спонсорів тероризму! Толерантність до внутрішнього ворога - неприпустима. В Україні сьомий рік триває війна проти російських окупантів, а їхні поплічники вільно ведуть свій бізнес не тільки в Галичині, а й по всій Україні. Ми покладемо цьому край!», - заявили організатори акції.

Депутати області погодилися вислухати вимоги активістів. Тож один із їх представників з трибуни в сесійній залі зачитав вимоги. Зокрема це – ввести санкції на місцевому рівні проти бізнесу спонсорів тероризму; скерувати звернення до центральної влади щодо заборони антиукраїнських партій та ухвалення законопроекту проти колаборантів; направити звернення до президента і РНБО стосовно посилення санкцій проти Медведчука і Козака.

На закінчення акції присутні запалили фаєри та димові шашки.

Нагадаємо, що це вже не перша акція Національного корпусу проти бізнесу колаборантів. Активісти провели ряд акцій з блокування підприємств, які належать Віктору Медведчуку, Тарасу Козаку чи членам їх родин на Львівщині.

Павло Паламарчук, "День", Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ