Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Поліція не допустить провокацій і масового скупчення людей біля храмів на Великдень, - МВС

16 квітня, 2020 - 22:39
Фото Павло Паламарчук. Ілюстративне фото

Правоохоронці мають намір не допустити скупчення людей біля храмів під час церковних служб на Великдень. У разі повторних порушень вони будуть складати протоколи про порушення.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Юрій Тандіт, інформує пресслужба МВС.

"Поліція в рамках домовленостей та на виконання постанови Кабінету Міністрів про недопущення розповсюдження на території України COVID-19 в разі скупчення людей біля храмів буде діяти в декілька етапів. Перший етап – це роз’яснення серед громадян. У разі повторних порушень поліцейські будуть складати протоколи. Ми не дамо провокаторам організовувати масові заходи біля приходів", - зазначив Юрій Тандіт.

"Під час богослужінь в церкві можуть бути присутні максимум 10 людей, і це не прихожани. Це лише ті люди, які забезпечують службу і допомагають її проводити, а також ті, хто забезпечує трансляцію онлайн. І звичайно, всі вони мають бути в масках. Сама паства зможе заходити в храм після служби, якщо це мала парафія – по одній людині, якщо велика – по дві людини", - сказав Юрій Тандіт.

Він підкреслив, что МВС вживає безпрецедентні заходи для захисту здоров’я наших громадян. "За останні два тижні ми разом з головою Нацполіції провели три засідання Всеукраїнської ради церков. Крім того, ми в постійному контакті із священними різних конфесій і досягли домовленостей, як проводити Пасхальні служби під час карантину".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ