Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Байден закликав Росію до деескалації та повернення до конструктивного діалогу

16 квітня, 2021 - 09:29
Фото Reuters

Президент США Джо Байден заявив, що Америка підтримує Україну на тлі агресії з боку РФ та закликав Кремль до деескалації й повернення до конструктивного діалогу.

Про це він сказав під час прямого включення в четвер з Білого дому, передає Укрінформ.

«Я чітко зазначив президенту Путіну (під час останньої телефонної розмови – ред.), що Сполучені Штати непохитно стоять на підтримку наших союзників та партнерів у Європі. І в цьому ключі я висловив занепокоєння щодо нарощування російських військ на українському кордоні та в окупованому Криму», - зауважив американський лідер.

Він також підтвердив підтримку США суверенітету й територіальній цілісності України на тлі ескалації агресивної поведінки РФ у регіоні.

«Зараз настав час для деескалації», - наголосив Байден, адресуючи заклик російському лідеру.

У цьому зв’язку він запропонував Путіну провести конструктивний діалог, зокрема, під час двостороннього саміту влітку в Європі.

Водночас Байден підкреслив, що Сполучені Штати не можуть дозволити будь-якій іноземній державі безкарно втручатися у демократичні процеси в США.

«Головне, що я хочу сказати, там, де Сполучені Штати зацікавлені співпрацювати з Росією, ми маємо, і ми будемо. Однак, якщо Росія намагатиметься втрутитися в інтереси Сполучених Штатів, ми реагуватимемо належним чином – ми завжди захищатимемо нашу країну, наші інституції, наш народ та наших союзників», - наголосив президент США.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ