Оскільки українська нація кілька століть шукала свого визволення, остільки ми розцінюємо це як непереможне її бажання виявити й черпати своє національне офарблення.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Дикий театр поставить п'єсу за романом Андрія Любки

16 квітня, 2021 - 20:18
Фото: Facebook / Андрій Любка

Дикий театр поставить п'єсу за романом Андрія Любки "Карбід".

Вперше в історії театру кастинг відбудеться онлайн — спробувати свої сили можуть всі охочі, повідомляє Суспільне.Культура.

Продюсером проєкту "Карбід" стане Олексій Жмурко, режисером — Андрій Дорічевський.

Олексій Доричевський — актор, режисер та драматург, який співпрацює з Диким театром з дня його створення. У 2018 дебютував як режисер з виставами — "Ла-ла-лайно" та "Гей парад".

"Стартуємо dream project. Дуже хотілось би вживу, але вірус нам це забороняє, тому, із цією купою заборон, хочу знайти акторів без стопів у голові, в тілі, і в моралі. Покажіть ваш максимум. А я обіцяю, що подорож буде крутезна. Ну і хто мене знає, здогадуєтесь, що я люблю. Підказки є в тексті кастингу", — написав режисер на своїй сторінці у соцмережі.

Заповнити анкету та надіслати відеопроби потрібно до 19 квітня.

Актори можуть претендувати на одну з таких ролей:

- Тис. Років 40. Вчитель історії в закарпатському селищі. Любить Україну і випити.

- Марічка. Вчителька в закарпатському селищі. Років 40. Ненавидить чоловіка і те, що він п’є. Не знає, що робити зі своїм життям.

- Ікар. 30-40 років. Чоловік. Романтичний контрабандист.

- Мірча. 30-40 років. Практичний і безпринципний контрабандист. Румун.

- Ичі. Горбань-гробар.

- Дохторша. 30-40 років. Любить секс. Краще, коли декілька чоловіків. Любить гроші і помсту. Ціль виправдовує засоби. І краще засоби будуть якомога жорстокішими.

- Ігор Лях. Хитрий український будівельник. Який знає своє діло. Але поки вигоди не отримає, нічого не зробить.

- Секретарка, журналістка – дівчина 20-30 років. Мала мрію, поки один раз себе не продала. І так триває все її життя, поки її не вб’ють.

"Карбід" — це пригодницький роман Андрія Любки, який вийшов у 2015 році.

Події в романі розгортаються впродовж паркого й тривожного літа, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою. Навіщо їм фонтан, чому за ними в’язниця плаче і за скільки в Україні можна придбати людську нирку – про все це автор пише з гумором і добірним песимізмом.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ