Оскільки українська нація кілька століть шукала свого визволення, остільки ми розцінюємо це як непереможне її бажання виявити й черпати своє національне офарблення.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

ЄС і надалі підтримуватиме Україну в усі можливі способи, - Урсула фон дер Ляєн

16 квітня, 2021 - 21:58
Фото: Reuters

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн (Ursula von der Leyen) у п'ятницю, 16 квітня, привітала прибуття в Україну першої партії вакцин Pfizer/BioNTech, а також запевнила в тому, що Євросоюз стоїть на боці України й надалі підтримуватиме її народ в усі можливі способи.

"Я дуже рада і зворушена бачити перші постачання вакцин в Україну через COVAX, одним із провідних донорів якого є ЄС. Україна - близький сусід, друг і ключовий партнер ЄС. Ми стоїмо на боці України й надалі підтримуватимемо її народ у всі можливі способи", - написала фон дер Ляєн у Twitter, передає Deutsche Welle.

Нагадаємо, що 16 квітня в Україну прибули 117 тисяч доз вакцини від коронавірусу Pfizer/BioNTech, наданих на безоплатній основі за програмою COVAX. Як повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я України Віктор Ляшко, вакцинація розпочнеться 18 квітня спочатку в Київській області, а 19 квітня - в усій Україні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ