Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Зеленський запропонував Макрону підписати декларацію про підтримку вступу України до ЄС

16 квітня, 2021 - 18:39
Фото: Reuters

Президент України Володимир Зеленський запропонував французькому президентові Еммануелю Макрону підписати декларацію про підтримку вступу України до Європейського Союзу.

"Ми зробили декларацію, яку ми укладаємо з країнами-партнерами, країнами-членами Європейського Союзу, в якій та чи інша країна підписує з нами декларацію, в якій вона підтримує Україну у прагненні бути членом Європейського Союзу. Скажу вам відверто, що декілька країн вже підписали цю декларацію. Є країни, які ознайомлюються наразі з цією декларацією. Я розповів деталі цієї декларації, я запропонував Франції також підтримати Україну. Я гадаю, що президент Макрон ознайомиться з цією декларацією і дасть свою відповідь", - сказав Зеленський на брифінгу за результатами переговорів із президентом Франції Еммануелем Макроном у Парижі в п'ятницю, передає Інтерфакс-Україна.

Основною темою переговорів президента України Володимира Зеленського з лідерами Франції та Німеччини була безпекова ситуація на Донбасі та проведення "нормандського саміту".

Як повідомляє "Європейська правда", про це український президент розповів на брифінгу в Парижі.

"Ми проговорили безпекову ситуацію на Сході Україні, яка діяла з 20 липня і діяла дуже непогано, але десь із другої половини грудня ми побачили ускладнення ситуації на контактній лінії та тимчасово окупованій території. Усі ці випадки я розповів детально пану Макрону, а потім і пані Меркель", - сказав Зеленський.

Журналістка спитала Зеленського, що б він сказав російському президенту Владіміру Путіна, якби він приєднався до розмови. "Підключення пана Путіна не було, тому мені складно відповісти, що б я йому сказав, якби було підключення. Хоча я налаштований на те, щоб ми всі вчотирьох підключилися з питання безпекової ситуації на Сході України і деокупації наших територій", - додав він.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ