Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють.
Джон Стюарт Мілль, британський філософ, політичний економіст XIX століття

Порошенко підписав наказ про заборону "Яндекс", "Вконтакте" й "Одноклассники"

16 травня, 2017 - 11:33
Фото АПУ

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Відповідний указ розміщено на сайті президента.

Санкції передбачають блокування доступу до соціальних мереж "ВКонтакте" и "Одноклассники". Відповідно до наказу, буде обмежено доступ до сервісів "Яндекса", за винятком головної сторінки.

Провайдерів також зобов’яжуть обмежити доступ до сайтів Mail.ru, антивірусних компаній "Лабаторія Касперського" та "Доктор Веб",  компанії "Аерофлот".

Обмежувальні заходи також поширюються на російську бухгалтерську компанію "1С" та її дочірні підприємства в Україні. До списку потрапили компанії-розробники програмного забезпечення "ABBYY", ТОВ "Абі Україна ЛТД".

Під санкціями знаходяться російські медіа - ТВ Центр, РБК, ВГТРК, НТВ, канал "Звєзда", ТНТ, КТ Москва, "Россия Сегодня", РЕН ТВ.

Серед фізичних осіб, які доповнили список санкційних, так звані "міністри" та інші члени угрупувань "ЛНР" та "ДНР", кримчани та російські військові та чиновники. Серед них колишній "губернатор Севастополя" Сергій Мєняйло та депутатка Держдуми РФ Олена Мізуліна.

Тим часом РНБО доручила Кабінету міністрів України та Службі безпеки за участі Національного банку України відпрацювати механізм забезпечення виконання цього рішення.

Санкції запроваджені терміном на три роки.

Нагадаємо, сьогодні Порошенко заявив, що буде просити про продовження санкцій Євросоюзу проти РФ не на 6 місяців,  а на рік.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ