Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Рада відстрочила штрафи за керування "євробляхами" на 3 місяці

16 травня, 2019 - 22:05
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Верховна Рада вирішила відстрочити термін набуття чинності закону про штрафи за керування нерозмитненими автомобілями на 3 місяці — до 24 серпня 2019 року.

Про це заявила голова комітету з питань податкової політики Ніна Южаніна, повідомляє Громадське.

Відповідний закон набере чинності за три місяці, йдеться у повідомленні.

"Відстрочити початок терміну дії закону №2612, який собою мав би розпочати процедуру з притягнення до відповідальності та накладання штрафів за використання автомобілів на іноземній реєстрації з порушенням митного режиму. Він мав набрати чинності 24 травня. Тепер він набере чинності 24 серпня 2019 року", - зазначила Южаніна.

Нардеп визнала, що за ці додаткові 3 місяці вдасться розмитнити незначну кількість автомобілів на іноземній реєстрації, а причиною ухвалення даного рішення було скоріше виконання вимог протестувальників.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ