Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Прем'єр Британії заснував посаду спецпредставника з прав ЛГБТ

16 травня, 2021 - 22:41
Фото: Reuters

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заснував нову посаду - спецпредставника з питань прав сексуальних меншин. Ним стане член палати лордів британського парламенту Нік Герберт.

Про це повідомляє пресслужба глави британського уряду.

"Я завжди був надзвичайно гордий тим, що живу в країні, яка є однією з найпрогресивніших і ліберальних у питанні прав ЛГБТ. Можливість любити того, кого хочеться, - це ключова британська цінність і важливий елемент будь-якої демократії", - заявив прем'єр.

Зазначено, що Герберт буде займатися захистом прав ЛГБТ-спільноти всередині країни і за кордоном. Він також буде одним з організаторів міжнародної конференції "Бути собою - це безпечно", яка пройде в Лондоні у 2022 році.

Нік Герберт був членом палати громад від Консервативної партії з 2005 по 2019 рік. У 2020 році йому за пропозицією Джонсона присвоїли титул барона Саут-Даунського, після чого Герберт став довічним членом палати лордів. З 2009 року він перебуває у шлюбі з адвокатом Джейсоном Ідсом.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ