Краса - це нескінченність, виражена у закінченій формі.
Фрідріх Вільгельм Шеллінг, німецький філософ

У Польщі під посольством Росії провели флешмоб за звільнення політв'язнів Кремля

16 липня, 2018 - 18:27
Скріншот з відео

Польські активісти провели в неділю під посольством Росії у Варшаві флешмоб, спрямований проти путінського режиму і з вимогою звільнення українських та інших політв'язнів в РФ.

Активісти розвісили на паркані російського посольства плакати проти політики Путіна і закинули на територію посольства РФ у Варшаві саморобні футбольні м'ячі з написаними на них прізвищами політв'язнів Кремля, інформується на сторінці активістів у Facebook.

“Ми стоїмо перед воротами представництва кремлівського авторитарного та імперського режиму, який брутально і рішуче знищує вільних і свідомих людей, особливо тих, як особливо Олег Сенцов і понад 70 політв'язнів з України, Білорусі, Чечні, а також й інших кінців похмурої і гротескної, але все ще смертельно небезпечної імперії, хто має мудрість розуміти, потребу і відвагу говорити, а також волю і здатність захищати правду про зло, проявом якого є російська держава”,- наголосили учасники акції у відеоролику з проведеного флешмобу.

Вони зазначили, що акцію проведено під час фіналу чемпіонату світу з футболу, який кремлівський режим символічно організував світові на “згарищах Грозного, викрадених, пограбованих та знищених територіях Криму та Донбасу, з кривавим виглядом на руїни сирійських міст, шкіл та лікарень”.

“Стадіони цього чемпіонату збудовано на кістках беззахисних жертв вічного поневолювача, який балансує у своїй історії між авторитаризмом у вигляді сурковської суверенної демократії і тоталітаризмом у вигляді царату, а пізніше - народної демократії у вигляді геноциду”, - наголошують активісти у своєму відеоролику.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ