…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

У ЗСУ виявлено 11 нових випадків коронавірусу

16 липня, 2020 - 12:43
Фото: Facebook / Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

11 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 зафіксовано в Збройних силах України за минулу добу, наразі хворіють 128 осіб.

Про це у Facebook повідомляє командування Медичних сил ЗСУ.

"З них у закладах охорони здоров'я перебувають три людини (Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ" - двоє військовослужбовців і військово-медичний клінічний центр Західного регіону - один військовослужбовець). Стан здоров'я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування", - йдеться у повідомленні.

Решта вісім осіб лікуються вдома під наглядом лікарів. "На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають вісім осіб (Львівська область - двоє військовослужбовців, Київська область - чотири військовослужбовці та один працівник ЗСУ, Рівненська область - один військовослужбовець). Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, загалом за час пандемії одужали 494 людини, летальних випадків – п'ять.

При цьому днем раніше повідомлялося про 486 видужалих і 125 активних випадків хвороби. Отже, за добу у лавах ЗСУ одужали вісім осіб, а кількість хворих зросла на три.

На ізоляції (зокрема самоізоляції) перебувають 467 осіб, у 88 із них у найближчі три дні спливає термін ізоляції.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ