Найвища мудрість — знати самого себе
Галілео Галілей, італійський мислитель епохи Відродження, засновник класичної механіки, фізик, астроном, поет

Глава МЗС Латвії закликав РФ "негайно і без попередніх умов" звільнити Сенцова

16 серпня, 2018 - 13:12
Фото Артема СЛІПАЧУКА, "День"

Міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевич закликав Росію «негайно і без попередніх умов» звільнити з ув'язнення голодуючого в російській колонії українського режисера Олега Сенцова. Про це Рінкевич написав у Facebook.

«Закликаю Росію негайно і без попередніх умов звільнити з ув'язнення протиправно утримуваного у в'язниці українського режисера Олега Сенцова. Його голодування триває понад 90 днів, це викликає серйозну стурбованість щодо його здоров'я», – пише Рінкевич.

13 червня цього року глава МЗС Латвії вже закликав звільнити Сенцова.

Нагадаємо, український режисер з Криму Олег Сенцов, незаконно засуджений у РФ до 20 років колонії, 14 травня 2018 року оголосив голодування, вимагаючи звільнення усіх українців-політв'язнів Кремля. 28 травня він погодився на підтримуючу терапію.

8 серпня його сестра Наталя Каплан повідомила, що стан здоров'я Сенцова катастрофічний. Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова закликала російського омбудсмена Тетяну Москалькову організувати переведення Сенцова в клініку в Москві, де є фахівці з ендогенного харчування.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...