Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

Метро Києва обладнають автоматичними системами виявлення надзвичайних ситуацій

16 серпня, 2018 - 12:23
Фото Миколи Тимченка, "День"

Київське метро обладнають автоматичними установками виявлення надзвичайних ситуацій. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе Facebook.

"Пропонуємо обов‘язково облаштовувати споруди метро автоматичними установками виявлення надзвичайних ситуацій. Це такі датчики контролю деформації будівельних конструкцій, які зараз використовуються на багатьох стратегічних об’єктах, підприємствах, у місцях великого скупчення людей. Установка таких пристроїв в метро значно підвищить безпеку пасажирів у разі пожежі, замикання, затоплення, обвалів тощо. Крім цього, це максимально виключить вплив людського фактору для виявлення загроз", - повідомив Парцхаладзе.

При цьому системи, встановлення яких стане обов'язковим після вступу в силу нових ДБН, поєднують в собі відразу кілька процесів: виявлення можливих загроз, спостереження й обробка інформації про поточний стан будівель, оперативне надання прогнозованої інформації та оповіщення.

Крім того, оновлена версія ДБН включає також розширення вимог до систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу, протидимного захисту, управління евакуацією і багато іншого.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...