Егоїзм — першопричина раку душі.
Василь Сухомлинський, відомий український педагог

У Чорне море увійшов десантний корабель ВМС США

16 вересня, 2019 - 09:54
Фото: dumskaya.net

Швидкохідний американський транспортно-десантний корабель USNS Yuma подолав протоку Босфор і в третій раз за рік увійшов в чорноморські води.

Новітній американський десантник, введений в дію в квітні 2017 року, вперше потрапив в Чорне море 28 червня цього року, нагадує Думська.

Вранці наступного дня він зайшов в одеський порт, доставивши техніку і спорядження для майбутніх навчань «Сі Бриз-2019».

13 липня швидкохідний вантажівка знову відзначився в нашому регіоні, за тиждень відвідавши румунську Констанцу, грузинський Поті і болгарську Варну. Програма нинішнього його візиту поки не відома.

USNS Yuma - восьмий за рахунком експедиційний швидкохідний транспорт класу Spearhead. Довжина 103 метра, ширина 28,5 метрів.

Чотири дизельні двигуни сумарною потужністю 86 тисяч кінських сил надають руху відмітні рушії, що розганяють корабель до божевільних 43 вузлів (79 км / год!). Повна водотоннажність 2400 тонн. Може взяти на борт більше 300 морських піхотинців і близько 550 тонн різного спорядження, в тому числі бойову техніку і танки. Осадка близько 4 метрів, що дозволяє діяти на мілководді. Є вертолітний майданчик.

Катамаран виглядає дуже незвично для нашого ока. Він зроблений з легкого алюмінієвого сплаву і спеціально не фарбується.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ