Справжній спосіб помститися ворогові — не бути схожим на нього.
Марк Аврелій, римський імператор, належав до династії Антонінів, філософ-стоїк.

НКРЕКП схвалила підвищення тарифів на електрику від "Укргідроенерго"

16 вересня, 2021 - 20:21
Фото Reuters

Із 1 жовтня 2021 року тариф на електроенергію, яку генерує ПрАТ "Укргідроенерго", зросте майже у два рази – до 1238 гривні за МВт-год.

Як повідомило "Суспільне", відповідне рішення під час засідання 16 вересня ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

"Кожного кварталу ми це робимо. На жаль, цифра достатньо велика, і ми можемо обговорити питання щодо внесення змін до методики розрахунку тарифу", – зазначив член НКРЕКП Дмитро Коваленко.

Водночас у третьому кварталі тариф на послуги компанії складав 613,16 гривні за МВт-год.

При цьому у 2018 році Кабмін визнав "Укргідроенерго" постачальником "останньої надії", який має забезпечити надходження електроенергії споживачу у ситуації, коли комерційні компанії-постачальники з певних причин не можуть здійснювати свої послуги. Своєю чергою, у 2020 році компанія "Нафтогаз" була визначена як "постачальник останньої надії" щодо газу.

Нові тарифи "Укргідроенерго" набудуть чинності із 1 жовтня.

ПрАТ "Укргідроенерго" — це найбільша гідрогенеруюча компанія в Україні, яка входить до переліку 15 найбільших підприємств державного сектору економіки. До складу компанії належать десять електростанцій, розташованих на Дніпрі та Дністрі. Серед них – Київська ГЕС та Київська ГАЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Середньодніпровська ГЕС, Дніпровська ГЕС-1 та Дніпровська ГЕС-2, Каховська ГЕС, Дністровська ГЕС та Дністровська ГАЕС.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ