Справжній спосіб помститися ворогові — не бути схожим на нього.
Марк Аврелій, римський імператор, належав до династії Антонінів, філософ-стоїк.

Венеціанська комісія взяла до розгляду законопроект про олігархів

16 вересня, 2021 - 10:48
Фото venice.coe.int

Європейська Комісія "За демократію через право" (Венеціанська комісія) взяла запит України на розгляд та оцінку законопроекту №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

"Листом від 10 вересня 2021 року спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков запросив висновок Венеціанської комісії щодо законопроекту "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", - ідеться в повідомленні комісії на її сайті в розділі "Запити думки комісії".

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №5599 на позачерговому засіданні 1 липня 275 голосами.

2 вересня уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до спікера парламенту Дмитра Разумкова з офіційним листом, в якому відзначила невідповідність Конституції України законопроекту №5599 і запропонувала направити його в Європейську Комісію "За демократію через право" (Венеціанську комісію).

Це звернення підтримали чотири опозиційних фракції парламенту. 10 вересня спікер Дмитро Разумков спрямував проект закону на розгляд Венеціанської комісії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ