Душа людська міряється повною мірою, та такою, про яку навіть і не підозрював світ. Книги і фільми про нашу правду, про наш народ мусять тріщати од жаху, страждань, гніву і нечуваної сили людського духу.
Олександр Довженко, український письменник та кінорежисер

Ердоган: Анкара чекає від Берліна збереження курсу Меркель

16 жовтня, 2021 - 19:50
Фото: Reuters

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив у суботу, що Анкара чекає від Берліна збереження і продовження курсу канцлера Німеччини Ангели Меркель після зміни уряду, повідомляє "Анадолу" з посиланням на заяву турецького лідера за підсумками переговорів.

За його даними, Ердоган висловив надію, що "новий уряд Німеччини продовжить успішний курс Ангели Меркель на співпрацю з Туреччиною".

Меркель у суботу зробила прощальний візит до Туреччини як канцлер Німеччини.

Згідно з інформацією агентства, сторони обговорили перспективи двостороннього співробітництва, ситуацію в Сирії, Лівії та Афганістані.

"Туреччина націлена на доведення товарообігу з Німеччиною до позначки в $50 млрд на рік. Важливим мостом у зв'язках між Анкарою і Берліном залишається турецька громада Німеччини - спільне надбання наших країн", - наводить агентство слова Ердогана.

Зі свого боку Меркель заявила, що зв’язки Німеччини і Туреччини завжди були засновані на принципах взаємної вигоди. Вона також висловила впевненість, що наступний федеральний уряд Німеччини збереже цей курс.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ