Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Кулеба назвав три пріоритети допомоги США Україні у протидії російській агресії

16 грудня, 2021 - 21:46
Фото з архіву "Дня"

Пріоритетні напрями допомоги США у протидії російській агресії включають надання Україні сучасної зброї, поглиблений обмін розвідувальною інформацією та введення економічних санкцій проти держави-агресора.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів в інтерв’ю американському телеканалу CNBC, передає пресслужба МЗС.

“Україна - це демократична країна, і ми хочемо мати право самостійно визначати власне майбутнє. Україна вже понад сім років протистоїть російській агресії, і ми знаємо, як це робити. Водночас американська зброя, військові технології та поглиблений обмін розвідувальної інформацією здатні рятувати життя українських військових і допомагати нам оборонятися”, - заявив міністр.

Дмитро Кулеба наголосив, що майбутнє України вирішується в Києві, а не в Москві. Україна здатна обороняти себе і покладається на власне військо, але допомога партнерів суттєво допомагає нашій державі протидіяти російській агресії та стримувати подальшу ескалацію з боку РФ.

“Україна - це прекрасна країна, яка заслуговує на підтримку у протидії агресії Росії. Ключові елементи такої підтримки з боку США - це американські економічні санкції проти Росії, американське озброєння для України та американська розвідувальна інформація”, - підкреслив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ