Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Житель Гонконгу на інвалідному візку піднявся на хмарочос, щоб зібрати кошти для людей із травмами спинного мозку

17 січня, 2021 - 21:55
Фото: Reuters

37-річний житель Гонконгу Лай Чі-вай за допомогою мотузок піднявся на хмарочос на висоту понад 250 метрів. Колишній професійний альпініст, Чі-вай останні 10 років перебуває на інвалідному візку.

Про це повідомляє Reuters, інформує hromadske.

Підняття на хмарочос Лай Чі-вай здійснив для збору коштів на лікування та реабілітацію людей з ушкодженнями спинного мозку. Йому пожертвували понад п’ять мільйонів гонконгських доларів (понад 670 тисяч доларів США, або

Висота хмарочосу Nina Tower, розташованого на гонконгському півострові Цзюлун, сягає понад 300 метрів. Підйом Лай Чі-вая тривав понад 10 годин — він зміг подолати висоту в 250 метрів, після чого з міркувань безпеки припинив підйом.

Раніше гонконжець був серед чемпіонів Азії зі скелелазіння і навіть перебував на восьмому місці у світовому рейтингу, але у 2011 році внаслідок автомобільної аварії залишився паралізованим до пояса. Через кілька років, однак, Чі-вай відновив підйоми, використовуючи систему мотузок, на яких він підтягується руками.

«Я не просто жив, а думав, що ж мною рухає? І почав шукати, як я міг продовжити займатися скелелазінням навіть в інвалідному візку. Певним чином я забув, що в мене інвалідність. Я все ще можу мріяти й робити те, що мені подобалося», — говорить чоловік.


Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ